A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Takarék Bank Zrt. új munkatársat keres Budapestre az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • Aktív részvétel a befektetési és treasury termékek fejlesztésében és a kapcsolódó üzleti folyamatok kialakításában;
  • Lakossági, prémiumbanki és vállalati üzletág által értékesített befektetési és treasury termékek értékesítési folyamatainak fejlesztése és aktív támogatása;
  • Rendszeres konkurencia elemzések készítése és kapcsolódó piackutatási feladatok ellátása;
  • Az üzletághoz kapcsolódó menedzsment riportok rendszeres elkészítése és fejlesztése;
  • Értékesítési kampányok kialakítása és a kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátása;
  • Az üzletághoz kapcsolódó hivatalos dokumentumok, marketing anyagok, belső és külső szabályzatok karbantartása és fejlesztése;
  • Folyamatos kapcsolattartás a lakossági, prémiumbanki és vállalati üzletággal, továbbá az egyéb kapcsolódó banki szakterületekkel

ELVÁRÁSOK:

  • Befektetési és treasury termékek fejlesztésében szerzett minimum 3 éves tapasztalat;
  • Közgazdasági felsőfokú végzettség;
  • Hatékony munkavégzés csapatban;
  • Gyors gondolkodás, jó problémamegoldó képesség;
  • Precizitás, önálló munkavégzésre való képesség;
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban;
  • Fokozott terhelhetőség, rugalmas munkavégzés;
  • MS Office programok felhasználásában szerzett gyakorlat, MS Excel kiváló ismerete;
  • Magabiztos kommunikációs készség angol nyelven, szóban és írásban.

ELŐNYT JELENT:

  • Befektetési alapkezelőnél szerzett tapasztalat;
  • Befektetési és/vagy treasury termékek értékesítés támogatásában szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • Treasury
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el.