Prohumán

A keresett munkavállaló felkészült szakember, aki díjmentes szolgáltatás keretében segíti a vásárlókat a számukra legmegfelelőbb pénzügyi konstrukció kiválasztásban.

Pénzügyi termékreferenst keresünk hipermarketben található pénzügyi pultba.

Banki termék ügyintéző

Feladatok

  • A megrendelő által tartott képzésen elhangzottak maximális betartása
  • A munkakör ellátásához szükséges kézikönyvekben meghatározott előírások, szabályok betartása
  • Az ügyfél teljeskörű tájékoztatása
  • Az ügyfél adatainak, okmányainak szabály szerinti ellenőrzése, kezelése

Elvárások

  • Minimum érettségi, banki végzettség előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség, önálló munkavégzés
  • Elegáns megjelenés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú lehetőség
  • Magas alapbér+teljesítmény bérezés

Munkavégzés helye

Hatvan

Prohumán