Kedves Marketing Elemző Kolléga! Erősséged az analitika és a marketing? Vonz az autóipar? Szeretnél egy rendkívül modern munkakörnyezetben dolgozni? Ha a fenti kérdésekre a válaszod igen, jelentkezz Pest megyei székhelyű, autóipari partnercégünk alkatrész logisztikai központjába, mint

B2B Marketing Program Elemző,

és segíts munkáddal egy lendületesen fejlődő vállalatot!

Amit biztosan szeretnél tudni a feladatokról:

  • Marketing programok előkészítése és elemzése;
  • Marketinghez kötődő üzleti folyamatok fejlesztése;
  • Marketing kiadások nyomon követése, elemzése;
  • Riportálás a felsővezetők felé;
  • B2B értékesítést támogató programok fejlesztése.

Téged várunk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel;
  • Rendelkezel elemzői tapasztalattal B2B marketing vagy kontrolling területen;
  • Erősséged az MS Office;
  • Kiválóan beszélsz angolul.

Előnyödre válik:

  • Autóipari tapasztalat;
  • Variable Marketing területen szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Délnyugat-Pest megye.

Végezetül…

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014