A Hyundai Automotive Group tagjaként a MOBIS Parts Europe N.V Magyarországi Fióktelepe Hyundai és Kia gépjárműalkatrész nagykereskedelmi tevékenységet lát el. Az érdi logisztikai központunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Főbb feladatok, munkák:

    • Értékesítési kampányok és marketing kiadások nyomon követése
    • Variable Marketing programok előkészítése és elemzése
    • Regionális B2B alkatrész értékesítést támogató programok fejlesztése
    • Üzleti partnerek tevékenységének monitorozása
    • Marketinghez kötődő üzleti folyamatok fejlesztése
    • Marketing kiadások elemzése és rendszeres jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
    • Minimum 2 év tapasztalat elemzői pozícióban B2B marketing vagy kontrolling területen
    • Autóipari tapasztalat előnyt jelent
    • MS Office magasszintű ismerete, magabiztos Excel és PowerPoint tudás
    • Folyékony angol nyelvtudás
    • Variable Marketing területen szerzett tapasztalat szükséges

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag
    • Bejárás támogatás
    • Kiemelkedő Cafeteria juttatás
    • Éves bónusz teljesítményértékelés keretében
    • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
    • Modern munkakörnyezet
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Határozatlan idejű, teljes munkaidős jogviszony

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

2030 Érd, Fiastyúk utca

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el részünkre angol és magyar nyelvű önéletrajzát.