A 100%-ban magyar tulajdonban levő Antenna Hungária Zrt. a hazai telekommunikációs szektor egyik meghatározó szereplője. Üzleti ügyfeleknek kínálunk vezeték nélküli távközlési- és hálózatüzemeltetési szolgáltatásokat, illetve multimédia streaming szolgáltatást. Az Antenna Hungária Zrt. Magyarországon kizárólagos szolgáltatóként nyújt földfelszíni rádió- és televízióműsor-szórást – ingyenes MinDig TV szolgáltatásunk az egész országban elérhető. Magyarországon egyedülálló felszereltségű közvetítőautóink segítségével a legnagyobb sportesemények, koncertek és ünnepségek televíziós, vagy internetes közvetítésére is találunk megoldást.

Az Antenna Hungária Zrt. stabil munkahelyet, versenyképes juttatásokat és a folyamatosan bővülő szolgáltatásokhoz kapcsolódó kihívást jelentő feladatokat kínál.
Az új munkatárs a társaság rendezvénytechnikai (audio-vizuális,
színpadtechnika, fény-és hangtechnika, LED fal) szolgáltatásainak műszaki előkészítésért felel.

Fő feladatai:

  • Értékesítés támogatás, az Antenna Hungária rendezvénytechnikai értékesítőivel közösen értékesítési koncepció kialakítása, részvétel ügyfél egyeztetéseken.
  • Presales helyszíni tervezés, koncepció ábrák elkészítése, ezt követően AV technikai konfiguráció, informatív és verseny ajánlat szakmai részének összeállítása.
  • Beszállítók kiválasztásához ajánlattételi felhívás szövegezése (beszerzés, szolgáltatás), majd a beszállítói, alvállalkozói ajánlatok kiértékelése, döntés támogató anyagok elkészítése, szoros együttműködésben a beszerzési osztállyal.
  • Projekt átadása a megvalósítási / kivitelezési csapatnak.
  • Egyéb, a rendezvénytechnikai osztály sikeres működése érdekében fellépő, AV szakértői kompetencia körbe eső feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Rendezvénytechnikai szolgáltatások területén szerzett tapasztalat
  • Rendezvénytechnikai piac és szolgáltatások ismerete
  • Asszertív kommunikációs készség
  • Kiváló tárgyalástechnikai készség
  • Megbízható MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Távközlési piac és szolgáltatások ismerete

Amit kínálunk:

  • Érdekes, változatos szakmai feladatok
  • Munkavégzéshez szükséges, magas színvonalú eszközök (laptop, mobiltelefon, kulcsos gépjármű)
  • Versenyképes fizetés (fix alapbér, célfeladathoz kötődő bónusz)
  • Dinamikus csapat
  • Stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szívesen lenne cégünk munkatársa, kattintson a „Jelentkezem” gombra, ahonnan átirányítjuk az Antenna Hungária karrier adatbázisába. Itt egy gyors regisztrációs folyamat során tudja megpályázni a pozíciót.