Professzionális Autódekorációval foglalkozó cég keres elsősorban járműdekorációban és grafikai munkában jártas munkatársat.

Feladatok:

  • Autók előkészítése, tisztítása fóliázás előtt
  • Autók fóliázása

Elvárások:

  • Atódekorációs munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Csapatmunkára való képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, pontosság

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Grafikai szerkesztő programok ismerete
  • Vágó plotter kezelésének ismerete
  • Szélvédő sötétítésben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Jó csapat
  • Magas színvonalú munkavégzés
  • Mivel cégünk a 3M oktatóközpontjaként is működik, így ennek megfelelően magas szintű oktatást is tudunk biztosítani.

Állás, munka területe:

  • Autódekoráció
  • Teljes vagy rész munkaidő

Fényképes önéletrajzokat az info@bege.hu mail címre várunk. Honlapcímünk: www.bege.hu

Kapcsolattartó: Beró Gréta