Cégünk több, mint 15 éve foglalkozik távközlési állomások tervezésével, engedélyeztetésével, a kapcsolódó infrastruktúra kialakításához szükséges acélszerkezetek gyártásával, telepítésével és villamos hálózat kiépítésével. Megrendelőink között tudhatjuk a vezető távközlési szolgáltatókat.

AutoCAD Szerkesztő (2D, 3D)

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki felmérés, amely alapján kiviteli, engedélyeztetési tervek (ezekhez egyszerűbb gyártmánytervek készítése, meglévők adaptálása, villamos nyomvonalrajz) készítése AutoCAD programban, tervezői instrukciók alapján
  • Szakági és egyéb egyeztetések

Elvárások:

  • AutoCAD stabil ismerete
  • Rajzolás, szerkesztés gyakorlat
  • Precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nagy munkabírás
  • Villamos hálózatok alapfokú ismerete
  • Alapfokú statikai ismeret
  • Csapatszellem
  • Gyakorlatias gondolkodásmód
  • Önállóság
  • Lojalitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Gyakorlat szerzése
  • Fiatalos csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye:

  • XXII. Budapest, Vihar u. 1.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.