Jelentkezz a nemzetközi lakberendezési piac egyik legismertebb áruházláncához

Árufeltöltő/merchandiser

pozícióba. Ha fontos számodra, hogy egy olyan cégnél kamatoztasd tudásod, ahol megbecsülik a munkádat, akkor jó helyen jársz. Partnerünknél stabil, hosszútávú munkavégzés vár rád.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Átvett áruk kicsomagolása
  • Polcok feltöltése
  • Címkézési feladatok

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Általános iskolai végzettség
  • Felelősségtudat
  • Vevőközpontú gondolkodás

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • szabad hétvége

    Gyorsan munkába állhatsz

    Jelentkezésed követően már 2 napon belül munkába állhatsz.

  • hazautazás utazás támogatás költségtérítés

    Utazási támogatás

    Budaörsön kívüli bérletet vagy jegyet 86%-ban térítjük.

  • szabadon választható munkaidő beosztás munka állás

    Egy műszak

    Naponta 8,5 órát fogsz dolgozni, ebből 30 perc munkaközi szünet ledolgozandó

    Szabad hétvége

    A munkavégzés csak hétfőtől péntekig tart.