ÉPTÁR Szoftver Fejlesztő Kft.
Rövid cégismertetőnk:

Az Éptár Kft. közel 20 éves tapasztalattal készít BIM elemeket különböző BIM-specifikus tervezőszoftverekhez. A BIM elemek fejlesztése mellett számos plugint készítünk, melyek segítségével az ArchiCAD vagy akár a Revit tervezőfunkciói jelentősen bővülnek. A legtöbb fejlesztés építőipari gyártócégeknek készül, akiknek média megjelenést is biztosítunk weboldalunkon.

munkakörbe keresünk munkatársat az Éptár Kft. csapatába.

Ami a feladatod lesz:

    • ArchiCAD, Revit Tartalom fejlesztése (GDL, Family Editor).
    • Saját kiosztott feladataid menedzsmentje,
    • Fejlesztési időbecslés
    ArchiCAD GDL elemek fejlesztése, illetve Revit Family partok modellezése. A kapott projektek fejlesztési idejének megbecslése, a fejlesztési specifikáció megírása. Esetenként a megrendelővel való kapcsolattartás, a fejlesztett elemek bemutatása a megrendelőnek.

Amiben jónak kell lenned:

    • Építészeti ismeretek (Tervezés)
    • ArchiCAD és/vagy Revit magas szintű ismerete
    • Fejlesztői gondolkodás
    • Csapatmunka
    • Angol nyelvtudás

Ami előnyt jelent:

    • GDL nyelv ismerete
    • Fejlesztői látásmód vagy fejlesztői tapasztalat.
    • Előadóképesség.
    • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk a számodra:

    • Stabil munkahely,
    • Fejlődési lehetőség,
    • Kicsi, de fiatalos, jó csapat
    • Kellemes Irodai környezet
    • Versenyképes fizetés
    • Egyéb juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1145 Szugló utca 61-63..