Applikációs -és termékspecialista értékesítő (kromatográfia)

Elvárások/Feltételek:

  • Vegyész/vegyészmérnök végzettség
  • Kromatográfiás szakmérnöki képesítés előny
  • min. 3-4 év folyadék -vagy gázkromatográfiában szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerek (pl. SAP, Navision) használatában szerzett jártasság előny
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel képessége,
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Strukturált munkavégzés, proaktivitás, kreativitás, szorgalom

Feladatok:

  • Applikáción keresztül történő fogyóeszköz és tartozék értékesítés
    • az ügyfél által végrehajtani kívánt kromatográfiás feladathoz szükséges applikáció részleteinek kidolgozása: munkafolyamat lépéseinek ill. szükséges eszközök meghatározása,
    • az applikáció helyszínen történő  beállítása az ügyfél részére ill. az ügyfél betanítása,
    • műszer értékesítéshez valamint hosszabb időintervallumra vonatkozó (pl. éves) applikáció specifikus fogyóeszköz szükségletek felmérése,
    • melyeknek megfelelően fogyóeszköz értékesítési csomagok kidolgozása
  • Új fogyóeszköz értékesítési stratégiák végrehajtása; kromatográfiás fogyóeszköz értékesítés eredményességének növelése
  • Kiemelt összekötő szerepkör a műszeres és fogyóeszköz értékesítés között
  • Kromatográfiás nagyműszerek értékesítése köré épülő fogyóeszköz és tartozék értékesítés
  • Kromatográfiás applikációk mint szolgáltatások valamint kapcsolódó fogyóeszközök a javasolt/eladott applikáción keresztül történő értékesítése
  • Vevőlátogatások önállóan vagy műszeres és fogyóeszköz értékesítő kollegákkal
  • Ügyfelek szakmai támogatása:
    • ügyfél igényeinek megfelelő kromatográfiás eszközök kiválasztása, szakmai javaslatok készítése
    • kromatográfiás applikációkhoz szükséges fogyóeszköz csomagok kialakítása
    • kromatográfiás munkafolyamat lépéseinek szakmai felmérése. Ezekhez szükséges fogyóeszközcsomagok kialakítása
    • árajánlatok készítése – fogyóeszközök, fogyóeszköz csomagok
    • alkalmazástechnikai prezentációk ügyfelek részére

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér,
  • Vonzó juttatás csomag,
  • Vállalati gépkocsi, telefon, laptop
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos szakmai képzés lehetősége
  • Kellemes munkahelyi légkör,
  • Cafetéria rendszer,

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1112 Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el nekünk önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével.
Cégnév: KROMAT KFT.