Lauritzen Instore Holding Zrt.

Hirdetés szövege:

    Apple rajongó vagy? Követed a technikai újdonságokat, ügyesen kommunikálsz és értékesítési tapasztalattal is rendelkezel?

    Jelentkezz Apple promóternek a miskolci, nyíregyházi vagy debreceni Media Marktba!

    A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

    • Apple termékek szakszerű bemutatása, értékesítése, népszerűsítése
    • Vásárlói igények felmérése alapján személyre szabott termékajánlás
    • A márka termékeinek naprakész ismerete
    • Szakmai tréningeken való részvétel és folyamatos önképzés
    • Együttműködés az áruház dolgozóival és az áruház szabályzatának betartása
    • Az Apple bútor, valamint a kihelyezett termékek tisztántartása, ellenőrzése
    • Nap végi precíz adminisztráció

    Az állás betöltésének feltételei:

    • Értékesítési/ promóteri tapasztalattal rendelkezel
    • Magad is Apple felhasználó vagy és magabiztosan kezeled az iOS, macOS rendszert
    • Képes vagy technikai ismereteidet hétköznapi nyelvre fordítani
    • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
    • Szeretsz emberek közt, áruházi környezetben dolgozni
    • Igényes vagy megjelenésedre és környezetedre
    • Legalább társalgási szinten beszélsz angolul

    Amit kínálunk:

    • Hosszútávú munkalehetőség, havi 80-120 óra munkavégzés
    • Fix órabér + teljesítményarányos havi bónusz
    • Professzionális csapat, motiváló munkaköri légkör, fejlesztő tréningek

    Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Debrecen, Miskolc

    Munkavégzés ideje: hé – csüt – pé – szo - vas

    Munkakezdés: augusztus

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hostess, Animátor
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye