A HARTMANN egy teljesen új világot kínál neked. A mi egészségügyi termékeink és megoldásaink az emberek millióival kerülnek kapcsolatba szerte a világban napi szinten – a kórházakban, rendelőkben és az otthonaikban. Az emberek csodálatosak és mi hisszük, hogy az egészségügy erőt ad mindnyájunknak, hogy a világot jobbá tegyük. Mi hisszük, hogy ezért érdemes dolgoznunk most és a jövőben is.

Sikerünket a hosszú évek során szerzett szaktudásnak és az ügyfelekkel folytatott folyamatos párbeszédnek köszönhetjük. Portfoliónk legfontosabb elemei, amelyeket a jól ismert HARTMANN márkanév alatt forgalmazunk, öt kulcsfontosságú területen nyújtott szakszerű rendszermegoldásokból állnak: sebkezelés, inkontinencia, higiénia, műtéti és sztóma terápiás termékek.

HARTMANN az a hely, ahol fontos vagy és számítanak rád!

Terület

Biatorbágyi központunkba keresünk

Ápolási termékkör termékmenedzser

munkatársat.

Pozíció leírása

Egészségügyi ápolási termékek termékmenedzseri feladatainak ellátása. A termékstratégia kidolgozása és végrehajtása a marketing menedzserrel való szoros együttműködésben. A termékek teljes életútjának, valamint a termékcseréknek a menedzselése. Az operatív termékmenedzsment rendszerek használata és naprakészen tartása. A marketing terv operatív feladatainak kivitelezése, a reklám-, ár- és promóciós tevékenységek, valamint értékesítést támogató anyagok elkészítése. Együttműködés a marketingosztály és a társosztályok kollégáival, az anyavállalat termékmenedzsereivel, és a produkciós ügynökségekkel.

Ápolási termékkör termékmenedzser munkatárssal szemben kitűzött elvárások:

  • aktív angol nyelvtudás;
  • termékmenedzsment terén szerzett tapasztalat;
  • marketing szakirányú végzettség
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • nagyfokú precizitás, megbízhatóság, határozottság;
  • csapatmunkára és együttműködésre való készség;
  • önálló munkavégzési képesség, rugalmasság;
  • együttműködés társosztályokkal és értékesítési kollégákkal;
  • oktatási anyagok, prezentációk, elemzések készítése.

Amit kínálunk:

  • multinacionális munkakörnyezet;
  • stabil, nemzetközi háttér;
  • prémium minőségű termékkör és szolgáltatások kínálata;
  • lendületes, megbízható csapat;
  • folyamatos személyi és szakmai fejlődési lehetőség;
  • alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Jelentkezni lehet

A "Jelentkezem" gombra kattintva.

Sátori Péter

Hartmann-Rico Hungária Kft.

2051 Biatorbágy, Budapark,

Paul Hartmann utca 8.

Cégnév: Hartmann-Rico Hungária Kft.