Adózóna Marketing Manager

Kit keresünk?

Olyan már3-5 éves munkatapasztalattal rendelkező kollégát keresünk, aki részmunkaidőben szeretne dolgozni és szívesen foglalkozik egy speciális, adózási szakemberek számára készített termék teljes-körű marketing tevékenységével.

Feladatok:

  • az Adózóna szakportál értékesítési tevékenységének támogatása, új előfizetők gyűjtése, a régiek megtartása akciók, promóciók kidolgozása, megvalósítása.
  • marketing adatbázisok menedzselése
  • éves marketingtervek kidolgozása és megvalósítása
  • kampányok hatékonyságának elemzése

Elvárások:

  • Marketing szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves munkatapasztalat marketing és/vagy termékmenedzserként
  • Excel magas szintű és Google Analytics készség szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodás
  • Kreativitás, nyitottság az újdonságokra
  • Eredményorientált munkavégzés
  • Online marketing eszközök készség szintű használata
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Grafikai, nyomdai előkészítési munkafolyamatok ismerete
  • Rendezvényszervezés ismeretek
  • Tapasztalat digitális termékkel vagy termékekkel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, részmunkaidő
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Nyitott vállalati kultúra
  • Színvonalas, zöld munkakörnyezet
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kulturális programok

Ha a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, és az elvárásainknak is megfelel, úgy kérjük, pályázatát fizetési elvárásának megjelölésével „Adózóna marketing manager ” jeligére küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.