Az AMC Networks International Central and Northern Europe vezető nemzetközi médiavállalat, melynek jelenlegi portfóliójába az alábbi csatornák tartoznak: Film Mánia, Film Café, AMC, Jim Jam, Minimax, Megamax, SPORT1, SPORT2, Spektrum, Spektrum Home és
TV Paprika

Cégünk Film Programming osztálya az alábbi munkakörbe új munkatársat keres

Feladatok:

  • A kijelölt csatorna/-ák napi adásának megszerkesztése, szükséges program/struktúra/ egyéb változtatások kezelése és sugárzásra kész lezárása, tekintettel a médiatörvények szabályozására, a műsor és a hivatalos promozási stratégiára
  • Szerkesztési és leadási határidők betartása és betartatása portfólión belül
  • Értékesítési/Marketing kérések/elemek kreatív megszerkesztése
  • Kapcsolattartás a külföldi irodákkal és reklámügynökségekkel
  • Támogatói spotok tervezésében való aktív részvétel
  • Az adatbázis és a vonatkozó szabályzatok folyamatos frissítése
  • A nézettségi adatok figyelemmel kísérése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, Csatorna Menedzserekkel való szoros együttműködés támogatása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Riportok, bemutatók készítése

Elvárások:

  • Tárgyalási szinten kommunikál angolul szóban és írásban egyaránt
  • Képes önálló munkavégzésre és csapatmunkára is
  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Munkavégzése jól szervezett és pontos, szűk határidőn belül is jól dolgozik
  • Akkurátus, a részletekre hangsúlyos módon odafigyelő, munkájában igényes, ugyanakkor képes kreatívan gondolkozni
  • Jó stressztűrő képességű és betartja a határidőket

Amit kínálunk cserébe:

  • Fiatalos lendületes csapat
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődésre való lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Adásszerkesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben pályázatunk érdeklődésedet felkeltette, az alábbi linken keresztül regisztráció után tudsz jelentkezni a pozícióra.

Köszönjük!