Premier Next Communications Kft.

Hivatásodnak tekinted a kommunikációt? Érdekelnek a digitális kampányok? Szívesen vennél részt ATL, PR és közösségi média kampányok megtervezésében és megvalósításában?

Ha igen, akkor csatlakozz a Premier Next Communications nemzetközi ügyfelek integrált kommunikációs feladatait ellátó csapatához, amelybe most Account Executive kollégát keresünk!

Főbb feladatok:

    • sajtó, média és közösségi média kampányok megvalósításában való részvétel,
    • tanácsadók napi szakmai munkájának támogatása,
    • angol és magyar nyelvű ügyfél kapcsolattartás,
    • sajtó, PR és közösségi média tartalmak előkészítése,
    • kommunikációs projektek tervezése és megvalósítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
    • magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
    • gyors és hatékony munkavégzés,
    • kreatív, vidám, energikus hozzáállás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • 1-2 év ügynökségnél szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1053 Budapest

A jelentkezésedhez kérjük csatold fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével.